המלצות

אסנת גלבוע

הגעתי לזיו דרך אינספור המלצות בקבוצת פייסבוק מקומית - קיבלתי שירות מאד מקצועי, מהיר ויעיל. 
אני חייבת לציין שלפני שפניתי אליו, התיעצתי עם 2 רואות חשבון אחרות והידע המקצועי של זיו הוא בלתי ניתן להשוואה בכלל.
ממליצה בחום רב!

מיטל ברוך

הפניתי את חברתי אל זיו לאחר שבמשך חודשים ראיתי כיצד מסייע במקצועיות ובאדיבות למי שפונה אליו בקבוצה אותה מנהל (שואלים רואה חשבון), שבה אף נעזרתי בעצמי. תיארתי לעצמי שיוכל לספק מענה ראשוני, אך לא ציפיתי לעזרה העצומה שבפועל נתן לחברתי! פשוט מעורר השתאות!

חברתי ללא פייסבוק וביקשה שאעלה בשמה את התגובה הבאה:
"התקשרתי לזיו מבוהלת אחרי שמס הכנסה שלחו לי צו עיקול לחשבון בגלל שלא הבנתי שצריך לשלם מקדמות עבור עוסק פטור.. הוא הסביר לי בסבלנות איפה טעיתי ועזר לי און ליין לשלם את מה שהייתי צריכה. כשהיו חסרים לי פרטים הוא אפילו התקשר אליי אחרי שסיים פגישה ב22:00 בלילה (!!) בכדי להספיק לטפל בבעיה ובכדי שלא יופעל העיקול! הוא הוסיף ושלח לי אישורים למייל ואפילו ווידא למחרת שהסתדרו העניינים מול מס הכנסה.. את כל זה הוא עשה ללא בקשת תשלום וכשהתעקשתי לשלם הוא אמר שזה לא דרש ממנו זמן רב ושאין צורך..! צריך להודות שבעולם שלנו זה נדיר וממש לא מובן מאליו... אז תודה רבה לך זיו מקרב לב, על האדיבות, הנדיבות והמענה המקצועי והמהיר ! אני מעריכה את זה מאוד :) "

עו"ד מירב שחם

רו"ח שאול זיו הוא איש מקצוע רציני, עם ידע נרחב ורצון כן לעזור תמיד. יותר מהכל, הוא מקצועי ביותר ועם לב רחב. סומכת עליו בעיניים עצומות. מומלץ בחום!

מזי עמר

אדם מקסים! מקצועי מאוד. מומלץ בחום

ס. דניאל

מקצועי ביותר, סבלני ותמיד זמין לשאלות.
ממליצה בחום רב!

אמיר בר נתן

אדיב, עם ידע עמוק ופתרונות לכל בעיה. מקצוען אמיתי.

עופר לקס

שאול הינו איש מקצוע אדיב ומקצועי, בקיא בתחומו ובכל עדכון קטנטן בחוק. הוא מלווה אותי מתחילת דרכי כעצמאי. אני ממליץ עליו בלב שלם לכל מי שמעוניין להיות עצמאי. 
מעבר לכך, הוא מנהל בזמנו הפנוי קבוצה למענה חינמי ומקצועי על שאלות (משם הכרתי אותו), ועל אף שהוא עמוס בעבודה - הוא מוצא זמן לענות לכל אחד בצורה מעמיקה ומפורטת - וכל זאת בהתנדבות מלאה.

שני דויטש

רואה חשבון פשוט מעולה!
בנוסף, גם משפטן המתמחה בדיני עבודה ונותן המון ערך מוסף ללקוח.

קרן לוי

רואה חשבון מצוין, בעל ידע מעמיק ומקפיד על כל פרט.

בדרכי העצמאית, עבדתי בעברי עם רואי חשבון אחרים, ואני יכולה לכתוב בלב שקט שמשאול קיבלתי (ועדיין מקבלת) את השירות  הטוב ביותר והרציני ביותר - הוא זמין לשאלות, מסביר בסבלנות, מגיב במהירות, יוזם שיחות - אני רגועה ויש לי ראש שקט.

Please reload